Raahen nuorisovaltuusto

Noora Okkonen, Puheenjohtaja
noorajokkonen@gmail.com

Ulpu Ojutkangas, Pääsihteeri
ulpu.oj@gmail.com

Varpu Ojutkangas, Vaikuttamisesta vastaava vpj
varpu.ojutkangas@gmail.com

Reetta Salmela, Toiminnasta vastaava vpj.
Reetta.salmela03@gmail.com

Jutta Parviainen, Viestinnästä vastaava vpj.
juttaparviainen16@gmail.com

Milka Piippo, Taloussihteeri
milka.piippo@outlook.com

Martta Pitkäaho, Suunnittelusihteeri
mminnii33@gmail.com

Sinja Meriläinen, Tiedotussihteeri
sinja.merilainen@gmail.com

Katariina Karekivi
katariina.karekivi123@gmail.com

Lenni Paloniemi
lenni.paloniemi@gmail.com

Niko Korpela
niko.korpela2@gmail.com

Jenny Puhto
jenny.puhto@gmail.com

Lautakuntien edustajat

Tulevaisuuslautakunta Martta Pitkäaho ja Varpu Ojutkangas. Varajäsen Katariina Karekivi.

Kehittämislautakunta Sinja Meriläinen ja Milka Piippo.  Varajäsen Jutta Parviainen.

Rakennetun ympäristön lautakunta Niko Korpela ja Reetta Salmela. Varajäsen Jutta Parviainen. 

Pohjois-Pohjanmaan nuorisovaltuusto Sinja Meriläinen ja Niko Korpela.